Roland Svensson

384143

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svartlöga", signerad Roland S, 27/110, litografi, 1940-tal, bildmått ca 33x28 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
2699421
600
2666181
550
2699420
500
2666181
450
2699419

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.