Roland Svensson

384133

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Möja vinter", signerade Roland S, färglitografi, 1 numrerad 42/60, bildmått ca 33x19 resp 30x19 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

2692960
2673449
600
2673448
500

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.