Roland Svensson

384123

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll", signerad Roland S, 347/350, färglitografi, bildmått ca 24x20,5 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (14 bud)
2696636
2698068
2696636
900
2682407
850
2677674

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.