Roland Svensson

384047

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Hård sjö", signerad Roland S, 81/310, färglitografi, 21x36 cm;
FiB Konstklubb.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (14 bud)
2699576
2699554
2699575
2699554
2699562
750

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.