Roland Svensson

384034

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "På isen" - skärgårdsbåt, signerad Roland S., 21/30, färglitografi, bildmått 17x31,5 cm.

Läs mer

Smärre gulnader/fläckar

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
2686142
1 600
2698179
1 600
2686142
2686141
1 300
2682444

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.