Roland Svensson

383997

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Natthamn", signerad Roland S, färglitografi, 99/350, bildmått ca 24x32 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
2684755
2692995
2684755
2692994
950
2684755
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.