Roland Svensson

383992

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgård Husarö", signerad Roland S, 200/350, färglitografi, bildmått ca 26x43 cm.

Läs mer

Gulnader efter passepartout

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
2699415
550
2696583
500
2695717
450
2696582
450
2695717

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.