Roland Svensson

383991

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelardag på Norrpada", Möja skärgård/Storskär, signerad Roland S, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
2698542
1 600
2698989
2698542
1 400
2698988
1 300
2698542

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.