Roland Svensson

383989

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, 156/200, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
2699565
1 900
2699567
1 900
2699565
1 800
2699563
1 700
2699555
1 600

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.