Roland Svensson

383983

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Senhöst" - Björkskär, signerad och daterad Roland S -47, färglitografi, etat II samt 8/30, bildmått ca 28x35 cm vardera.

Läs mer

Gulnader

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson

Budhistorik (10 bud)
2699511
1 600
2699542
2699511
2675181
2681608

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.