Roland Svensson

383974

ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Skärgårdshamn",
signerad Roland S., färglitografi 122/360, bildmått ca 30x46 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Nybrogatan 32, Stockholm

Roland Svensson
Budhistorik (20 bud)
2699531
4 800
2699529
4 600
2699101
4 400
2699528
4 400
2699101
4 200

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.