Roland Svensson

383945

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris" ("Vårtecken, Kallskär"), signerad Roland S, 346/360, färglitografi, bildmått ca 26x47 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (18 bud)
2699517
2699515
2699509
950
2699514
900
2699509
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.