Roland Svensson

383940

ROLAND SVENSSON (1910-2003) "Gillögaboden", 1939, signerad i trycket, spegelvänd litografi, 35x51 cm.

Läs mer

Tryckt signatur

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
2696581
650
2695423
600
2666173
550
2694172
550
2666173
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.