Roland Svensson

383934

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad Roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
2686267
950
2697994
900
2686267
850
2686095
2686266
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.