Roland Svensson

383932

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad och daterad Roland S., 12/50, färglitografi, bildmått ca 31x25 cm.

Läs mer

Med dedikation

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (20 bud)
2697861
2695585
1 900
2693103
1 800
2695584
1 700
2693103
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.