Roland Svensson

383930

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad Roland S., färglitografi, 162/260, ca 19x64 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
2699403
1 700
2699182
1 600
2699100
2699100
2696630

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.