Roland Svensson

383922

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ramsmora på Möja - Vinden mojnar", signerad Roland S, 59/310, färglitografi, bildmått ca 18x39 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (15 bud)
2697728
1 400
2698170
1 400
2697728
1 300
2697796
2697728

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.