Roland Svensson

383901

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", signerad Roland S, 25/275, färglitografi, bildmått ca 28 x 39 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Nybrogatan 32, Stockholm

Roland Svensson
Budhistorik (37 bud)
2699465
7 800
2699469
7 600
2699465
7 400
2699460
7 200
2699459
7 000

Slutpris SEK:
7 800
709 EUR, 819 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.