Roland Svensson

383896

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarvinter vid Svansbryggan", 1962, signerad Roland S, 325/350, litografi, bildmått ca 37x29 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
2699449
700
2699450
650
2699449
600
2699448
550
2699291
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.