Roland Svensson

383891

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tjockan kommer, Gillöga", signerad Roland S, färglitografi, 2/12, bildmått ca 26x45 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
2696619
2666171
2696617
2666171
2666170
750

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.