Roland Svensson

383883

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtbyggarn", signerad Roland S, 77/300, litografi, bildmått ca 26x39 cm;
FiB (Konstklubb).

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

2682431
450
2697180
2682431
2665186

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.