Roland Svensson

383872

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Det goda livet", signerad Roland S, 108/350, färglitografi, bildmått ca 25x20 cm.

Läs mer

Med dedikation

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
2696722
1 600
2696664
2696721
1 400
2696664
2696605

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.