Roland Svensson

383834

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna", 1970, signerad Roland S, 50/50, färglitografi, bildmått ca 27x40 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (22 bud)
2699063
3 200
2699397
2699063
2 800
2699396
2 600
2699063
2 400

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.