Roland Svensson

383833

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Säljägarna" ("The Hunters"), signerad Roland S, 292/400, färglitografi, bildmått ca 24x39 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Nybrogatan 32, Stockholm

Roland Svensson
Budhistorik (35 bud)
2686686
4 600
2699388
4 600
2686686
4 400
2699387
4 200
2686686

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer