Roland Svensson

383833

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Säljägarna" ("The Hunters"), signerad Roland S, 292/400, färglitografi, bildmått ca 24x39 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Nybrogatan 32, Stockholm

Roland Svensson
Budhistorik (35 bud)
2686686
4 600
2699388
4 600
2686686
4 400
2699387
4 200
2686686

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.