Roland Svensson

383832

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", signerad och nummrerad 34/100, färglitografi, ca 13x40 cm.

Läs mer

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
2698124
2697177
2696575
950
2696574
900
2692985
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.