Roland Svensson

383829

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad Roland S, 5/25, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm.

Läs mer

Med dedikation

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 26

Roland Svensson
Budhistorik (35 bud)
2699383
4 800
2699379
4 600
2699382
4 600
2699379
4 400
2699381
4 200

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.