Roland Svensson

383825

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och nummrerad 17/40, litografi, ca 23x35 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
2697238
700
2699331
650
2697238
600
2695415
550
2687749
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.