Roland Svensson

383821

ROLAND SVENSSON (1910-2003), (2) "Ödehemman Åland" samt "Kärringsundet Eckerö", signerade Roland S, 200/360 samt 22/45, färglitografi, bildmått ca 35x27 resp 17x59 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson

Budhistorik (15 bud)
2699350
1 600
2699264
2699295
1 400
2699264
1 300
2698870

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.