Roland Svensson

383816

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S, 1930-tal, litografi, ca 22x36 cm.

Läs mer

Gulnader, fläckar

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (31 bud)
2699351
2 600
2699348
2 400
2699345
2699342
2699344

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.