Roland Svensson

383808

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja Feb 1953", signerad och nummrerad 3/40, litografi, ca 51x40 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 26

Roland Svensson
Budhistorik (21 bud)
2698204
2698354
1 900
2698204
1 800
2698121
1 700
2697753
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.