Roland Svensson

383778

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad Roland S, Èpreuve d´artiste, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (41 bud)
2699353
7 200
2699349
7 000
2699347
6 800
2699346
6 600
2699337
6 400

Slutpris SEK:
7 200
726 EUR, 863 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.