Roland Svensson

383759

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Eftersommar" ("Augustidag"), signerad Roland S, 138/260, färglitografi, bildmått ca 42x55 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
2699170
750
2697434
700
2686150
650
2697433
600
2686150
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.