Roland Svensson

383754

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kallt", 1975, signerad Roland S., 149/250, färglitografi, bildmått ca 29 x 41 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (14 bud)
2699260
1 600
2699073
2699257
2699073
1 400
2698871
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.