Roland Svensson

383747

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden", signerad roland S. 80/250, färglitografi, ca 47x35 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 26

Roland Svensson
Budhistorik (14 bud)
2699062
5 200
2689295
5 000
2699060
5 000
2689295
3 200
2663851

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.