Roland Svensson

383742

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad Roland S, 209/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (53 bud)
2699280
9 800
2699284
9 600
2699280
9 400
2699278
9 200
2699279
9 200

Slutpris SEK:
9 800
957 EUR, 1 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.