Roland Svensson

383733

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S, 189/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Nybrogatan 32, Stockholm

Roland Svensson
Budhistorik (17 bud)
2699094
2699056
1 900
2699056
1 600
2699091
2699056
1 300

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.