Roland Svensson

383314

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja, 50-talet", signerad o daterad Roland S , färgoffset, 159/250, ca 55x40 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 26

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
2699220
2699218
1 400
2699214
1 300
2699129
2699128
950

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.