Roland Svensson

383313

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndagsmorgon", signerad och daterad Roland S, pt, ca 47x40 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 26

Roland Svensson
Budhistorik (11 bud)
2699206
2 800
2699154
2 600
2699154
2682401
1 900
2682401
1 800

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.