Roland Svensson

383312

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 94/190, färglitografi, ca 53x44 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Kundcenter

Roland Svensson
Budhistorik (52 bud)
2699219
37 000
2699228
36 000
2699219
35 000
2699226
34 000
2699219
33 000

Slutpris SEK:
37 000
3 571 EUR, 4 055 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.