Samehantverk Per Isak Juuso

397785

PER ISAK JUUSO, dosa, samearbete signerad o daterad 2012, graverat renhorn, höjd 4, längd 9 cm

Etnografica, Diverse, Samlarobjekt, Design

Samehantverk Per Isak Juuso

Budhistorik (2 bud)

2666343
5 600
2662963

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.