Samehantverk Anders Sunna

397775

ANDERS SUNNA. dosa, samearbete i renhorn, signerad och daterad, längd 11, höjd 5,5 cm

Etnografica, Design, Diverse, Diverse

Monter 21

Samehantverk Anders Sunna

Budhistorik (3 bud)

2669924
700
2667206
600
2665583

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.