Samehantverk Anders Sunna ask

397774

ANDERS SUNNA, dosa, samearbete i renhorn, signerad och daterad 2010, längd 11, höjd 5,5 cm

Etnografica, Diverse, Samlarobjekt, Design

Monter 21

Samehantverk Anders Sunna ask

Budhistorik (3 bud)

2669910
650
2669456
600
2664611
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.