Karmstol

397765

KARMSTOL, Kina 1900-tal, skuren dekor, totalhöjd ca 87 cm

Slitage

Möbler, Orientaliskt

Rum 15

Karmstol

Budhistorik (11 bud)
2670414
2670356
2670411
2670356
1 900
2666736
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.