Karmstolar rokoko

397756

KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, skuren dekor, vittmålad, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

Rum 22

Karmstolar rokoko

Budhistorik (4 bud)

2670340
2668792
2668791
700
2667509
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.