Vitrinskåp

397750

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, vitt och blåmålat, glasad dörr, nyckel skylt i mässing, höjd ca 156, 132x38 cm, nyckel finns

Senare bemålning, slitage

Rum 18

Vitrinskåp

Budhistorik (12 bud)
2670337
2670213
2670168
2669097
2669096

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.