Erik Höglund bemålad trärelieff

397748

ERIK HÖGLUND (1931-1998): Lekande barn, skulpterat och bemålat trä, signerad E Höglund, signerad och daterad 1963 ā tergo, höjd 12x73, djup 5,5 cm

Konst, Skulpturer

Rum 12

Budhistorik (3 bud)

2665285
3 200
2665169
2662834

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.