Fåtöljer rotting

397747

FÅTÖLJER, 1 par, rotting, 1960-tal, av olika modeller, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage

Möbler, Diverse, Temaauktion

Rum 13

Fåtöljer rotting

Budhistorik (20 bud)
2670323
2 800
2670317
2 600
2670316
2 400
2670315
2670313

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.