Lauri Nila oljemålning

397736

LAURI NILA (1898-1983): Figurkomposition, signerad Nila, olja på pannå, ca 27x31 cm

Fack 40

Lauri Nila oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2669265
2016-07-30 18:55:46

2016-07-31 kl 19:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.