Analysvåg Oertling England

397735

ANALYSVÅG, Oertling, London, England, modellnummer: 48S.B, med viktsats, 1900-talets första hälft, höjd 48 cm

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Hylla 4

Analysvåg Oertling England

Budhistorik (34 bud)
2669828
2670238
3 800
2669828
3 600
2670237
3 400
2669828
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.