Ljusstakar empire

397727

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, empire, brännförgylld brons, bladhölstrade skaft, höjd 22 cm

Bronsering med slitage

Diverse, Belysning, Temaauktion

Monter 29

Ljusstakar empire

Budhistorik (10 bud)
2670193
3 400
2669894
3 200
2669893
2669034
2 800
2669033
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.